MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE
   Dzisiaj jest Czwartek, 25 maja, 2017r. Ostatnia aktualzacja miała miejsce: 10 grudnia 2006r. Homepage

Programowanie: Artykuły * FAQ * Download * Komponenty * Książki WWW: Artykuły * Narzędzia * Kursy * Darmowe * FAQ * Skrypty * Ksiązki Off-Topic: Aforyzmy * Humor Inne: Forum * Wiki * Liczniki * Linki * Chat * Grafika * Video * InneDlaczego po przeniesieniu na inny komputer mój program nie uruchamia się ?
   Spowodane jest to tym, że Twój program kompilowany jest tak, aby zajmował jak najmniej miejsca. Innymi słowy, korzysta on z bibliotek Borlanda. Na innym komputerze nie chodzi dlatego że nie ma tam zainstalowanego Buildera. Jeżeli by był, powinen chodzić. Aby program mógł się uruchamiać także na tych "zwykłych" komputerach, należy zmienić odpowiednie opcje.

   Wejdź do menu Project |Options.... Otowrzy Ci się okienko dialogowe z ustawieniami projektu. Teraz musisz zmienić dwie rzeczy. Rzecz pierwsza: zakładka Linker opcja Use dynamic RTL. Ta opcja powinna być odznaczona. Druga sprawa. Zakładka Packages. Na dole widnieje checkbox Builde with runtime packages. To także trzeba odznaczyć. No i to już wszystko

   Po tych zabiegach rozmiar naszego programiku wzrośnie co nieco, no ale cóż, coś za coś.
Stronę przygotował: Kacper Cieśla (comboy). Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama * Zgłoś błąd * Kontakt * Hosting * O stronie * Sponsoring
Czas generowania strony: 0s