MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE
   Dzisiaj jest Poniedziałek, 1 maja, 2017r. Ostatnia aktualzacja miała miejsce: 10 grudnia 2006r. Homepage

Programowanie: Artykuły * FAQ * Download * Komponenty * Książki WWW: Artykuły * Narzędzia * Kursy * Darmowe * FAQ * Skrypty * Ksiązki Off-Topic: Aforyzmy * Humor Inne: Forum * Wiki * Liczniki * Linki * Chat * Grafika * Video * InneO stronie


   Strona ta jest już trzecim wydaniem mojego nieudolnego serwisu na temat programowania :). Mam nadzieję że jej wygląd jest lepszy od tych z pierwszej i drugiej wersji. Nadal prowadzę stronę sam i muszę przyznać, że wcale mi to nie przeszkadza. Daje to dużą swobodę, brak konieczności dostosowywania się do czyichś gustów oraz praktycznie zero stresu. W poprzednie wersje strony, tak jak i w tą włożyłem dość sporo swojego wolnego czasu, dlatego postanowiłem przynajmniej w dużym skrócie przedstawić je Wam tutaj.

   No cóż, pierwsza wersja nie była rewelacyjna, ale to właśnie był początek serwisu. Nie ma się zresztą co dziwić, w końcu była to jedna z moich pierwszych stron. Osobiście byłem z niej wtedy bardzo zadowolony i myślę że nie ma czego się wstydzić :). W końcu to przy jej okazji wpadłem na tytuł strony który uważam (ja i jeszcze kilka osób) za dobry. Oczywiście głosy negatywne też są, no ale cóż - "Nobody is perfect" :)


   Z drugiej wersji strony, mimo jej prostoty zadowolony jestem po dziś dzień. Właściwie to nie zmieniałbym jej wogóle, gdyby nie to, że nie miałem na niej jak upchnąć materiałów dotyczących webmasterstwa. Dziesiejszy wygląd ma zresztą wiele wspólnego z jego poprzednikiem.


   Strona istnieje tylko dzięki uprzejmości serwisu scrypty.com który udostępnił mi dość sporą przestrzeń dyskową, PHP oraz MySQL całkowicie za darmo. Dzięki jeszcze raz !

   Statystyki serwisu są dla mnie zadadowalające, chociaż dla niektórych mogą wydać się porażką :). Jeżeli sami chcecie je pooglądać to zapraszam tutaj. Jestem oczywiście otwarty na wszelkie propozycje reklamy w serwisie, zarówno komercyjnej, jak i wymiany banerów.

   No i myślę że nie ma się co za bardzo rozpisywać. Jak już wspomniałem stronę prowadzę sam. Nazwyam się Kacper Cieśla, a w internecie jestem znany jako COMBOY. Urodziłem się w 1985r (Nie będę pisał gdzie teraz chodzę bo nie chce mi się tego później aktualizować :P). Skontaktować można się ze mną e-mailem (admin@programuj.com), przez GG: 817898 (Proszę od razu pisać że odnośnie strony bo nie zawsze odpowiadam na wszystkie wiadomości), oraz w sprawach dotyczących na przykład błędów na stronie, na forum.

   Mam nadzieję że strona Wam się podoba. Mile widziane wszelkie konstruktywne uwagi i opinie.

   Odznaczenia i wyróżnienia przyznane stronie:

   17 Stycznia 2003r. stronie przyznana została nagroda Golden Web Awards. Jest to międzynarodowa nagroda przyznawana serwisom uznanym za profesjonalne. Nagroda została przyznana stronie z adresem www.programuj.com i taki też należy wpisać w celu sprawdzenia autentyczności nagrody na stronie zwycięzców.


   PS. Nienawidzę plagiatów ! Niestety to nieszczęście spotkało mnie już dwukrotnie. Z obydwoma plagiatowcami sobie poradziłem i uprzedzam że będę takowych gnębił jak tylko się da. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że w polskim prawie jes ustawa, pozwalająca takich bezmózgowców zaprowadzić do sądu. No i przepraszam za taki negatywny akcent na koniec :]
Stronę przygotował: Kacper Cieśla (comboy). Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama * Zgłoś błąd * Kontakt * Hosting * O stronie * Sponsoring
Czas generowania strony: 0s