MOJA PASJA - PROGRAMOWANIE
   Dzisiaj jest Poniedziałek, 1 maja, 2017r. Ostatnia aktualzacja miała miejsce: 10 grudnia 2006r. Homepage

Programowanie: Artykuły * FAQ * Download * Komponenty * Książki WWW: Artykuły * Narzędzia * Kursy * Darmowe * FAQ * Skrypty * Ksiązki Off-Topic: Aforyzmy * Humor Inne: Forum * Wiki * Liczniki * Linki * Chat * Grafika * Video * InneJęzyk C++

Bjarne Stroustrup

Język C++Wydawnictwo: WNT

Info: wyd.VI, 976 stron, oprawa twarda, format B5

Po prostu - klasyka. Nic dodać nic ująć.

Oto nowe wydanie - znacznie rozszerzone - najlepszego w świecie podręcznika C++, napisanego przez twórcę tego języka. Każdy student informatyki i każdy programista powinien je mieć. Uwzględniono w nim ostateczną wersję standardu ANSI/ISO C++. Opisano język, jego bibliotekę standardową i podstawowe metody projektowania w ujęciu całościowym. Jest to pełen wykład z programowania obiektowego.


Wasze opinie na temat Język C++:

Średnia ocena: 7.36 (11)


Komentarze:

Dodany przez konrad dnia 01-5-2017

pawno uczysz to sie samemu książka cie nie nauczy programować pokaże ci tylko metody wykorzystania skłądni języka a to jak z tego korzystasz to juz twoja sprawa. IMO książka jest świetna ;] godna polecenia
Dodany przez w dnia 01-5-2017

ale ona nie opisuje C tylko C
Dodany przez TietoEnator dnia 01-5-2017

Moim zdaniem opis jezyka zawarty w tej pozycji w zupelnosci wystarcza aby nawet osoba bez przygotowania programistycznego dala sobie rade w nauce od podstaw.
Dodany przez pawno dnia 01-5-2017

Książka dobrze opisuje język C , co jest oczywiste. Jedynym mankamentem jest to, że \"opisuje\", a nie \"uczy\". Dla zaawansowanych.

Stronę przygotował: Kacper Cieśla (comboy). Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama * Zgłoś błąd * Kontakt * Hosting * O stronie * Sponsoring
Czas generowania strony: 0.002s